Noteikumi

Īsumā šā portāla noteikumi

Mēs esam priecīgi Jūs sveikt „RestoRiga” tiešsaitē! Pirms sākt darbību mūsu vietnē, lūdzu, izlasiet noteikumus, kā arī iepazīstieties ar "RestoRiga" dažādām iespējām.

Vispārīgi noteikumi
 

Katrs apmeklētājs ir atbildīgs par saturu, ko izvieto mūsu portālā, neatkarīgi vai tā ir informācija vai atsauksmes, blogs vai komentārs. "RestoRiga" nenes nekādu atbildību par šādu saturu, izņemot paziņojumus, ko ievietojis "RestoRiga" (redakcijas) administrators.

Nav pieļaujami apspriešanā temati un tādu ziņu izvietošana, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem vai  aicina tos pārkāpt. Aizliegts kurināt etnisko naidu, aicināt uz vardarbību, rasu diskrimināciju, vai valodas likuma pārkāpumi, vai kādas reliģijas propaganda.

Aizliegts izmantot necenzētu lamāšanos un trešās personas aizvainošana vai cita portāla apmeklētāja izteikumu nonicināšana.

Nav atļauta nesankcionētas reklāmas vai sludinājumu publicēšana, izņemot gadījumus, kad tos ievieto ar atzīmi "reklāma".

Nedrīkst izmantot aktīvās atsauces uz citiem resursiem bez acīmredzamas vajadzības.

Administrācija patur tiesības labot šādu ziņojumu vai izdzēst pavisam.

Aizliegts publicēt vārdus, kas drukāti ar lielajiem burtiem (Caps Lock), izņemot vipārpieņemtos saīsinājumus un iniciāļus.

Portāla administrācija patur tiesības izdzēst ziņas un reģistrus, ja uzskata, ka tie pārkāpj šos noteikumus.

Reģistrācija

Reģistrācija pie mums ir bezmaksas gan portāla lietotājiem, gan restorāniem un kafejnīcām vai citām organizācijām un kopienām.

Uzmanību! Reģistrējoties aizliegts lietot vārdus, kas varētu maldināt tiešsaites lietotājus, īpaši līdzīgus pēc pareizrakstības un izveidotus kā reklāmas, zaimojumus vai bezjēdzīgus burtu kopumus un/vai numurus.
 

Juridiskā informācija


Visus materiālus, kas publicēti šajā "RestoRiga" vietnē drīkst pārpublicēt uz jebkuru citu portālu vai mājaslapu, ievērojot šādus nosacījumus:

Piekļuvei materiāliem jābūt brīvai, t.i., par to izlasīšanu nav jāmaksā, reģistrācija ir obligāta, aizpildot anketu, utt

"RestoRigas" materiālu pārpublicēšanas gadījumā citās vietnēs vai citējot tos, obligāts nosacījums  ir norādīt avotu un atsauci uz http://www.restoriga.com/

Visi materiāli, kas ietverti publikācijā vai atsauces daļā būtu jāsaglabā bez izmaiņām.

Gan teksta, gan grafikas materiālu izmantošanas nosacījums ir atsauce uz sākotnējo avotu televīzijai, radio un drukātajiem izdevumiem, bet interneta tiešsaitēm - hiperaktīvā saite ar lappusi, kur ņemta informācija.

http://www.restoriga.com/

Restorāns
kartē
Cienījamie portāla apmeklētāji!   Mēs aicinām Jaunajā gadā uz sadarbību! Rakstiet par savām iecienītākajām kafejnīcām un restorāniem atsauksmes. Jūsu domas un komentāri mums sniedz ierosinājumus, ļauj diskutēt, kopīgi veidojot labāku restorānu biznesu.    info.restoriga@gmail.com