Laipni lūdzam!

Laipni lūdzam tiešsaitē „RestoRiga.com”!

Izveidojot šo tiešsaiti, mēs cerējām pasniegt jums interesantu un noderīgu lasāmvielu, kas var kļūt par labu iemeslu kulinārijas iedvesmai un dot darbam virtuvē nepieciešamas zināšanas un interesantu lasāmvielu. Mēs arī centīsimies izveidot unikālu datu bāzi par mūsu valsts restorāniem, kafejnīcām un citām ēdināšanas iestādēm, par to virtuves veidu un apkalpošanas iespējām. Mēs vēlamies izveidot vienotu, ērtu direktoriju par uzņēmumiem Rīgā un visā Latvijā, lai piesaistītu tūristus, ārvalstu investorus un vietējos komersantus.

Portāla struktūra: RestoRiga.com ir sadalīts divos blokos (Rīgas un Latvijas restorānu un kafejnīcu katalogs  un tiešsaistes žurnāls par pārtiku un dzērieniem). Katrs bloks ir adresēts konkrētai mērķauditorijai.

Misija: Palīdzēt direktoriem, vadītājiem, šefpavāriem un iepirkumu vadītājiem restorānu attīstībā un vadībā. Bet lasītājiem tiešsaistes žurnālā mēs sniegsim kulinārijas mācību iemaņas.

Specializācija: Restorāni, ātras apkalpošanas restorāni, kafejnīcas, bāri, gardēžu veikali, citi ēdināšanas uzņēmumi, to serviss, kā arī piegādes uzņēmumi.

Mērķauditorija: garšīgu un veselīgu ēdienu cienītāji, restorānu īpašnieki un vadītāji, menedžeri, iepirkumu vadītāji, šefpavāri, virtuves vadītāji, piegādātāji.

Dibinātāji: "Latvijas restorānu sabiedrība”, neatkarīgu ekspertu grupa, Latvijas mediju žurnālisti.

Interneta žurnāla  „Gardēdis” saturā:

- Ziņas par Latvijas un pasaules restorānu nozari;

- Pašreizējā ēdināšanas pakalpojumu  tirgus apsekojumus un darba analīzi;

- Pārskati, analīze, zīmoli, pakalpojumu sniedzējiem un ražotājiem;

- Pārskats un analīzes materiāli par tehnoloģisko iekārtu tirgu;

- Intervijas ar restorānu īpašniekiem un citiem ēdināšanas  struktūras pakalpojumu veicējiem;

- Materiāli par kadru meklēšanu un viņu apmācību;

- Konsultācijas par efektīvu biznesa vadību;

- Ieteikumi no ekspertiem šajā jomā tiesību un revīzijas standarti;

- Raksti par restorānu modi pasaulē;

- Intervijas ar ārvalstu vadītājiem mūsu restorānu biznesā.

Cienījamie draugi! Mēs būtu pateicīgi, ja jūs dalītos ar informāciju par dažādiem kulinārijas tematiem. Visvairāk interesējošie padomi un personīgie viedokļi iegūtu vietu mūsu tiešsaistes žurnālā.

Mēs atzinīgi novērtēsim jūsu vēstules: info@restoriga.com

Restorāns
kartē
Cienījamie portāla apmeklētāji!   Mēs aicinām Jaunajā gadā uz sadarbību! Rakstiet par savām iecienītākajām kafejnīcām un restorāniem atsauksmes. Jūsu domas un komentāri mums sniedz ierosinājumus, ļauj diskutēt, kopīgi veidojot labāku restorānu biznesu.    info.restoriga@gmail.com